Datová schránka: 5qg92vf
+420 774430040
lensreality@seznam.cz

RD 5+2 Moravské Budějovice, ZLEVNĚNO

RD 5+2 Moravské Budějovice, ZLEVNĚNO

Martin Kundrata
Publikováno 23/10/2023 - před 6 měsíců
4,650,000Kč
Lokalita
Moravské Budějovice
Popis

Hledáte dům pro své potřeby bydlení nebo i jako investiční příležitost? S výhradním zastoupením nabízíme ke koupi podsklepený patrový rodinný dům ve městě Moravské Budějovice (přízemí 2+1 a patro 3+1 ) v původním stavu s garáží, skladem, dílnou, samostatnou garáží a zahradou. Dům má užitnou plochu cca 205 m2 + sklep. Sklep s garáží je přístupný i z domu a další  garáž stojí samostatně. Celková výměra  pozemku má rozlohu 888 m2.

Dispozice domu : přízemí – zádveří,vstupní chodba, vpravo chodba,  kuchyně s jídelnou,  prostorný obývací pokoj, ložnice s balkónem, vstup do sklepa a garáže koupelna a samostatné wc.

První patro – vpravo koupelna a samostatné wc,  ložnice s balkónem, dětský pokoj s balkónem, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou.  Dům je určen k rekonstrukci.

Pozemek je rovinatý, na zahradě se nachází zahradní domek, je zde také dlážděný bazén. Součástí domu je též dílna/sklad a garáž pro jedno vozidlo. Dostatek prostoru na parkování několika dalších vozů je na zpevněné ploše,příjezdové cestě nebo v samostatně stojící garáži ve dvorní části. Dle sdělení je dům novostavba z roku 1975 a garáž z roku 1997. Dům je určen k částečné rekonstrukci.

Dům Vás jistě zaujme nejen prostorovým uspořádáním, ale především množstvím denního světla. Není běžné, že by v rodinných domech měla každá místnost dostatek denního světla, tento fakt dělá náš nabízený dům jedinečným.

Převážně rozvody původní. Vytápění bylo plynovým kotlem nyní kamny na tuhá paliva. Teplá voda ohřívána přes elektrický boiler.

Dům je situovaný v sídlištní zástavbě rodinných domů na okraji klidné části obce – místní část zv. “ MEXIKO“

PENB ve fázi zpracování, proto nyní uvádíme G.  Financování zajistíme s naším prověřeným profesionálem.

Přijďte na prohlídku, rád Vás domem provedu.