Datová schránka: 5qg92vf
+420 774430040
lensreality@seznam.cz

RD 4+1 Svatobořice-Mistřín,736m2.PRODÁNO

RD 4+1 Svatobořice-Mistřín,736m2.PRODÁNO

Martin Kundrata
Publikováno 13/03/2024 - před 4 měsíce
3,680,000Kč
Lokalita
Svatobořice-Mistřín
Popis

Hledáte již nějakou dobu pro svou rodinu dům, kde chcete spokojeně bydlet? Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji udržovaný  řadový rodinný dům 4+1 v obci Svatobořice-Mistřín, část Mistřín.

Tento dům je ideální pro rodinu, která hledá pohodlné bydlení v příjemné lokalitě nedaleko města Kyjova nebo Hodonína.

 Dům s podkrovým se sedlovou střechou je postaven z cihel a není podsklepený. Ve dvoře má hospodářskou přístavbu, celková zastavěná plocha a nádvoří je o výměře 555 m2 a zahrada 181m2. Dům disponuje jedním podlažím a půdním prostorem s jedním pokojem. Do domu se vchází průjezdem, odkud se dostanete do centrální chodby, dále pak do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelny, WC. Schodištěm se dostanete do podkroví, které je tvořeno jedním pokojem a je zde možnost z půdního prostoru vybudovat další místnost.

Ve dvoře kvelbený sklep, 2 hospodářské místnosti, jedna jako garáž a druhá dílna. Dále je zde dost místa na chov drobnějších zvířat a zahrada na vypěstování ovoce, zeleniny.

Dům je napojen na obecní vodovod, plyn, elektřinu, kabelovou TV. Odpadní voda je svedena ze septiku do kanalizace. Topení plyn.kotlem a ohřev vody zajišťuje bojler.

V obci je pak k dispozici základní a mateřská škola,lékař pro dospělé i dětský, výdejna léčiv, pošta, supermarket, sokolovna, restaurace či hospoda, nebo řada řemeslnických firem a stavebniny, fotbalové hřiště, kuželna, folklórní kroužky i dětské kroužky, dětská hřiště, cyklostezka a další.

Nyní se PENB uvádí G, je ve fázi vypracování.

Neváhejte a objednejte si prohlídku, rád vás domem provedu.