Datová schránka: 5qg92vf
+420 774430040
lensreality@seznam.cz

RD 10+2 Moravská Nová Ves

RD 10+2 Moravská Nová Ves

Martin Kundrata
Publikováno 23/10/2023 - před 9 měsíců
5,499,000Kč
Lokalita
Moravská Nová Ves
Popis

Hledáte v dnešní době bydlení s rodiči nebo investiční příležitost?

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v Moravské Nové Vsi.

V přízemí dvoupodlažního domu o velikosti 4+1 a výměře 104m2 se nachází zádveří, chodba, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna se sprch.koutem, wc, špajz, ložnice, pokoj, průchozí pokoj.

V prvním patře o velikosti 6+1 s plochou 144 m2 se nachází chodba s balkonem, jídelna, kuchyň s jídelním koutem, koupelna, wc, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, průchozí pokoj, menší relaxační pokoj.

Půdní prostor , který prošel rekonstrukcí v roce 2006, je možné využít na další bytovou jednotku.

Dům je ihned k nastěhování, popřípadě je zde možnost k úpravě na podnikání a soukromého bydlení nebo jen podnikání ( penzion, více byt.jednotek). Je vyhotovena i projrktová dokumentace na samostatný vstup do patra.

Ve dvoře přímo na proti průjezdu je samostatná dvougaráž s montážní jámou, menší a větší hospodářská budova, vinný kvelbený sklep s posezením a zahrádka. Pro případné zvětšení zahrádky nebo pro výstavbu pergoly či bazénu je vhodné odstranění menšího hosp.stavení.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě a navíc je i studna. Vytápění zajišťuje plynový kotel, který byl v roce 2014 kompletně repasovaný, ohřev vody je elektrickým bojlerem.

Nemovitost lze využít jako již zmíněné dvougenerační bydlení, bydlení v kombinaci s podnikatelskou činností, předělat na menší penzion, více menších byt.jednotek.

Celková výměra pozemku činí 550m2.

Z důvodu vyhotovování energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Velkou výhodou městyse je velmi dobrá dostupnost na dálnici D1, je zde škola, školka, obchod, restaurace, pošta, dětské hřiště s parkem u domu.

Neváhejte a objednejte si prohlídku u realitního makléře