Datová schránka: 5qg92vf
+420 774430040
lensreality@seznam.cz

RD 2+1 Moravany se st.pozemkem, VÝRAZNÁ SLEVA

RD 2+1 Moravany se st.pozemkem, VÝRAZNÁ SLEVA

Martin Kundrata
Publikováno 23/10/2023 - před 6 měsíců
2,590,000Kč
Lokalita
Moravany u Kyjova
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Moravany, okres Hodonín.

Dům o podlahové ploše cca. 90 m2 má jedno nadzemní podlaží a leží na pozemku o výměře 466 m2. V přízemí domu je vstupní hala,kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna, samostatná toaleta, komora, místnost s plyn.kotlem s toaletou. Ve dvoře je menší hospodářská stavení, menší kvelbený sklep a vstup na půdu, která nabízí budoucím majitelům zajímavé využití ( např.další obytná místnost.) Na pozemku dále stojí kůlna. Nemovitost je připojena na elektřinu plyn,kanalizaci a vodovod. V domě je nová kuchyňská linka, obklady v koupelně, plast.okna, částečně elektřina.

Máte-li rádi víno,je zde i vinohrad o výměře 366m2 a součástí prodeje je i zahrada o výměře 1580 m2 s krásným výhledem do okolí a je vhodná k výstavbě rodinného domu.

Obec Moravany jsou v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 5 km severovýchodně od Kyjova, na soutoku Moravanského a Čeložnického potoka. Žije zde 729 obyvatel. Do katastru obce patří zalesněná část v pohoří Chřiby s chatovými osadami Kameňák, Zavadilka, Paní Háj, Osada U Sklářské Chaty a U Pěti Žídel. Od roku 1999 je členem mikroregionu Moštěnka.

Pokud hledáte rodinný dům v původním, ale udržovaném stavu v krásném prostředí se skvělou dostupností větších měst, neváhejte nás kontaktovat.

PENB je ve fázi vyhotovování,proto zatím uvádíme G.